Polecamy:

Vanila Studio

Apartament w centrum Gdańska

Aurora apartment sopot

Ekskluzywny apartament w centrum sopotu

Niebawem

Sea Hostel Gdańsk

doświadcz naszej gościnności

Chilli Studio

 

Już wkrótce

Przylatując do Gdańska znajdziemy się na Lotnisku im. Lecha Wałęsy.

Stamtąd możemy dostać się do naszego hostelu na kilka sposobów.

_

Komunikacja miejska

Komunikacja miejska – bilety do nabycia u kierowcy Z lotniska kursuje autobus linii 210 (Rozkład jazdy). Wsiadamy do autobusu w kierunku „GOŚCINNA”. Wysiadamy na 14-stym przystanku „Dworzec Główny. Teraz możemy kontynuować podróż na dwa sposoby:

 

A. Tramwajem – aby dostać się na tramwaj należy wejść do tunelu dostać się na przystanek, z którego tramwaje odjeżdżają w kierunku „Stogi”. Wsiadamy do tramwaju nr 3 (Rozkład jazdy) lub 8 (Rozkład jazdy). Czas jazdy to ok. 10 minut. Wysiadamy na 6 przystanku o nazwie „Brama Żuławska”. Wchodzimy do tunelu i skręcamy w lewo. Wychodząc z tunelu po prawej stronie będziemy mieli ulicę „Długie Ogrody”. Przechodzimy przez nią. Zobaczymy wysoki żółty blok oraz nieczynna aptekę. Wejście do hostelu znajduje się w podwórku za apteką.

 

B. Pieszo – UWAGA! wysiadamy z autobusu jeden przystanek dalej „Brama Wyżynna”. Szacowany czas marszu ok. 20 minut. Przechodzimy tunelem na drugą stronę ulicy. Idziemy cały czas prosto nie skręcając, kiedy wyjdziemy z tunelu. Po drodze mijamy Bramę Wyżynną oraz Katownię i przechodzimy przez Bramę Złotą na ul. Długą. Idziemy cały czas prosto. Przechodzimy przez Bramę Zieloną, przez jeden mostek, przez drugi mostek… Mijamy dwie wieże – Stągwie Mleczne… idziemy jeszcze ok. 7 min., aż zobaczymy pomiędzy dwoma pasami jezdni Bramę Żuławską. Po lewej stronie znajdować się będzie wysoki, żółty blok oraz nieczynna apteka. Wejście do hostelu znajduje się od podwórka za apteką.

Airport Bus

AirportBus – to szybki, bezpośredni oraz komfortowy bus z lotniska do centrum Gdańska (przystanek w Hotelu Mercury, przy ul. Jana Heweliusza). Zero przystanków po drodze- dzięki temu jest o wiele szybciej niż miejskim autobusem i o wiele taniej niż taksówką. Zarezerwuj bilet z nami już dziś.

Rezerwacja biletów AIRPORTBUS

Taxi

Koszt dojazdu taxi z lotniska do hostelu to ok. 55zł – w nocy i dni świąteczne cena może być wyższa.

Przyjeżdżając pociągiem do Gdańska znajdziemy się na Dworcu Głównym.

Z tego miejsca są trzy możliwości dotarcia do naszego hostelu:

_

Taxi

Przed dworcem znajduje się postój taksówek, a koszt podróży jedną z nich powinien wynosić ok. 18zł – w nocy i dni świąteczne cena może być wyższa.

Tramwaj

Aby dostać się na tramwaj należy wejść do tunelu dostać się na przystanek, z którego tramwaje odjeżdżają w kierunku „Stogi”. Wsiadamy do tramwaju nr 3, 8 lub 9. Czas jazdy to ok. 7 minut. Wysiadamy na 6 przystanku o nazwie „Brama Żuławska”. Wchodzimy do tunelu i skręcamy w lewo. Wychodząc z tunelu po prawej stronie będziemy mieli ulicę „Długie Ogrody”. Przechodzimy przez nią. Zobaczymy wysoki żółty blok oraz nieczynna aptekę. Wejście do hostelu znajduje się w podwórku za apteką.

Pieszo

W pierwszej kolejności musimy dostać się na ulicę Długą, która jest główną ulicą na Starym Mieście. Potem iść w kierunku Zielonej Bramy. Idziemy cały czas prosto. Przechodzimy przez jeden mostek, przez drugi mostek… Mijamy dwie wieże – Stągwie Mleczne… idziemy jeszcze ok. 7 min., aż zobaczymy pomiędzy dwoma pasami jezdni Bramę Żuławską. Po lewej stronie znajdować się będzie wysoki, żółty blok oraz nieczynna apteka. Wejście do hostelu znajduje się od podwórka za apteką.

Przyjeżdżając autobusem do Gdańska znajdziemy się na Dworcu PKS.

Z tego miejsca są trzy możliwości dotarcia do naszego hostelu:

_

Taxi

Przed dworcem znajduje się postój taksówek, a koszt podróży jedną z nich powinien wynosić ok. 18zł – w nocy i dni świąteczne cena może być wyższa.

Tramwaj

Wychodząc z dworca PKS naszym oczom ukaże się wejście do tunelu. Aby dostać się na tramwaj należy wejść do tunelu i dostać się na przystanek, z którego tramwaje odjeżdżają w kierunku „Stogi”. Wsiadamy do tramwaju nr 3, 8 lub 9. Czas jazdy to ok. 7 minut. Wysiadamy na 6 przystanku o nazwie „Brama Żuławska”. Wchodzimy do tunelu i skręcamy w lewo. Wychodząc z tunelu po prawej stronie będziemy mieli ulicę „Długie Ogrody”. Przechodzimy przez nią. Zobaczymy wysoki żółty blok oraz nieczynna aptekę. Wejście do hostelu znajduje się w podwórku za apteką.

Pieszo

Wychodząc z dworca PKS naszym oczom ukaże się wejście do tunelu. Musimy przejść na drugi jego koniec. W pierwszej kolejności musimy dostać się na ulicę Długą, która jest główną ulicą na Starym Mieście. Potem iść w kierunku Zielonej Bramy. Idziemy cały czas prosto. Przechodzimy przez jeden mostek, przez drugi mostek… Mijamy dwie wieże – Stągwie Mleczne… idziemy jeszcze ok. 7 min., aż zobaczymy pomiędzy dwoma pasami jezdni Bramę Żuławską. Po lewej stronie znajdować się będzie wysoki, żółty blok oraz nieczynna apteka. Wejście do hostelu znajduje się od podwórka za apteką.

Hostel znajduje się przy ul. Długa Grobla 7. Przed hostelem znajduje się osiedlowy parking publiczny.

Wejście do hostelu znajduje się od podwórza za nieczynna Apteką, której budynek przyległy jest do 11 piętrowego, żółtego bloku.